Hrubá Borša - Nagyborsa
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Parkovanie na chodníkoch na Okružnej ulici

Parkovanie na chodníkoch na Okružnej ulici
Práve riešime

Podnet:

Dobrý deň, viem, že parkovanie na chodníkoch sa postupne rieši, ale niektorým spoluobčanom nestačí susedské upozornenie a asi musí zasiahnuť iná autorita. Autá tu stoja na celom chodníku a je to nebezpečné hlavne pre deti, keďže 30 km/h tu samozrejme dodržuje málokto.
Ďakujem
Pekný deň

Odpoveď:

Dobrý deň prajem,

ďakujeme za váš podnet. Problémom týkajúcim sa parkovania sa zaobráme už dlhšie a netýka sa iba Okružnej ulice. Momentálne pripravujeme postup, aby sme čo najskôr dokázali do praxe aplkovať novelu cestného zákona s právomocou obce sankcionovať občanov, ktorí opakovane a vedome nerešpektujú pravidlá cestnej premávky.