Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Dodržiavanie pravidiel dopravného značenia

Dátum: 06.09.2023
Počet videní: 647
2 min. čítania
Dodržiavanie pravidiel dopravného značenia

ŽIADAME všetkých o dodržiavanie, aktuálneho dopravného značenia

Milí Boršania,

vzhľadom na prebiehajúce práce súvisiace s výstavbou kanalizácie, sa veľmi často mení aj dopravná situácia a aj dopravné značenie.
Chceli by sme vás požiadať o dodržiavanie pravidiel dopravného značenia či už dočasného, ale ja trvalého. Najdôležitejšie je dodržiavanie maximálnej povolenej rýchlosti a to 30 km/h a "jazda v protismere" v úsekoch, kde prebieha výstavba kanalizácie. Minimalizujeme tak negatívne vplyvy, ktoré s tým súvisia ako je hluk, prach a pod.

V čase medzi 7:00 a 8:00 bude doprava na Hlavnej ceste kde sú umiestnené prenosné semafóry, organizovaná zamestnancami dodávateľa výkopových prác, aby v rannej špičke nevznikali zápchy hlavne smerom na Kostolnú a Kráľovú.   

Dostali sme aj viacero sťažností na nedodržiavanie "zákazu vjazdu" na ulici Pri lesíku, ktorý je pri detskom ihrisku. Sme si vedomí, že v priebehu výstavby bolo toto značenie viackrát zmenené v závislosti na prácach, ktoré tam prebiehali. ŽIADAME všetkých o dodržiavanie, aktuálneho dopravného značenia a rešpektovanie zákazu vjazdu v tejto lokalite. Predídeme tým zbytočným konfliktným situáciám.

ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE